همین الان کیپاد را دانلود کنید

برای دریافت اپلیکیشن کیپاد عدد ۵ را به ۳۰۰۰۰۸۲۸۹ ارسال نمایید .

جهت دریافت اپلیکیشن کد زیر را اسکن نمایید .
دانلود نسخه اندروید

شارژ همراه اول و شارژ ایرانسل در اپلیکیشن کیپاد

خرید شارژ ایرانسل

خرید شارژ همراه اول

خرید شارژ رایتل

خرید شارژ تالیا

در اپلیکیشن کیپاد، با ورود شماره مدنظرتان، خرید شارژ ایرانسل را انجام دهید. اگر قصد خرید شارژ برای خود را دارید، می توانید بر روی آیکون کنار محل ورود شماره، کلیک کنید. اگر قصد خرید شارژ برای دیگران را دارید می توانید از لیست شماره تلفن گوشی خود استفاده کنید و یا شماره را به طور مستقیم وارد کنید. همچنین در اپلیکیشن کیپاد قیمت های متنوعی برای خرید شارژ به شما پیشنهاد می شود. در صورتی که مبلغ موردنظر شما در بین گزینه های پیشنهادی نبود می توانید عدد مورد نظر را وارد کرده و نسبت به خرید شارژ اقدام کنید. در صورت موجودی داشتن کیف پولتان مبلغ شارژ از کیف پول الکترونیکی شما کسر می گردد. در غیر این صورت به صفحه پرداخت منتقل می شوید.

شارژ سیم کارت های اعتباری همراه اول به راحتی از طریق اپلیکیشن کیپاد انجام می شود. به راحتی می توانید با وارد کردن شماره تلفن خود و یا دوستانتان شارژ همراه اول را تهیه کنید. این شارژ به صورت مستقیم است و هیچ کدی در اختیار شما قرار نمیگیرد. برای راحتی بیشتر می توانید بر روی آیکون دفترچه تلفن کلیک کنید و شماره موردنظرتان را از بین مخاطبین خود انتخاب کنید.

در صورتی که خودتان و یا دوستانتان از سیم کارت های اعتباری رایتل استفاده می کنید نیز می توانید به راحتی و از طریق اپلیکیشن کیپاد شارژ مورد نظر خود را تهیه کنید. در این اپلیکیشن برای راحتی انجام اعتبار می توانید از گزینه دفترچه تلفن کنار محل درج شماره استفاده کنید تا برای دوستانتان شارژ تهیه کنید.

مخاطبین سیم کارت های اعتباری تالیا، می توانند با وارد کردن شماره تلفن، مبلغ موردنظر را خریداری کنند.

null

خرید شارژ ایرانسل

null

خرید شارژ رایتل

null

خرید شارژ همراه اول

null

خرید شارژ تالیا

   سوالات متداول
  کمپین ها و جشنواره ها

استعلام و پرداخت خلافی

امکان استعلام رایگان و پرداخت خلافی خودرو در کیپاد براحتی یک کلیک

دریافت رمز پویا

امکان دریافت رمز پویای کلیه بانک‌ها، برای انجام کلیه پرداخت های خارج از کیپاد

دانلود اپلیکیشن کیپاد از طریق

کیپاد| کیف پول همراه پاسارگاد، خدمتی است نوین از بانک پاسارگاد که با اتکا به توان فنی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، به صورت آنلاین با هدف ایجاد تحول در عرصه پرداخت­های خرد روزمره، عرضه شده است.
شما با نصب و استفاده از اپلیکیشن کیپاد، می­­توانید پرداختی امن، سریع و آسان را در حوزه ­های مختلف پذیرندگی کیپاد و عوارض جاده ­ای تجربه کنید.

فهرست