برای دریافت اپلیکیشن کیپاد عدد ۵ را به ۳۰۰۰۰۸۲۸۹ ارسال نمایید .

جهت دریافت اپلیکیشن کد زیر را اسکن نمایید .

پرداخت قبض از طریق اپلیکیشن کیپاد

پرداخت قبض تلفن

پرداخت قبض برق

پرداخت قبض آب

پرداخت قبض همراه اول

پرداخت قبض گاز

پرداخت قبض کاغذی

یکی از مهمترین قبوض پرداختی، قبض تلفن ثابت است. هرچند که تلفن های همراه مدتهاست که ظهور کرده اند اما جایگاه تلفن های ثابت همچنان حفظ شده است. تعلل و تاخیر در پرداخت قبض تلفن باعث قطعی و یک طرفه شدن خطوط تلفن می شود. در کیپاد به راحتی و در چند ثانیه می توان قبض تلفن را استعلام و را پرداخت کرد.

با اجرای طرح ملی قبض سبز و جایگزین شدن قبض الکترونیکی به جای قبض کاغذی برق، به راحتی می توانید استعلام آنی کرده و پرداخت قبض خود را انجام دهید.

با انتخاب گزینه پرداخت قبض آب در اپلیکیشن کیپاد، تنها با داشتن شناسه قبض و یا شماره اشتراک (بدون نیاز به شناسه پرداخت) استعلام آنی قبض و بدهی خود را انجام داده و پرداخت کنید. این کار را تنها یکبار انجام می دهید و از دفعات بعد نیازی به ورود اطلاعات نیست.

پرداخت قبض همراه اول، به همراه مشاهده ریز قبض و جزئیات در کیپاد امکان پذیر است. تنها کافیست یکبار شماره تلفن همراه خود را ثبت کنید تا هر بار به راحتی قبض تلفن همراه خود را استعلام و پرداخت کنید.

در پرداخت قبض گاز، می توانید با استفاده از شماره اشتراک که یک عدد 12 رقمی است و یا از طریق شناسه قبض، اقدام کنید. با اولین استعلام و یا پرداخت اطلاعات شما در کیپاد ثبت شده و از دفعات بعد نیاز به ورود مشخصات نیست.

پرداخت قبض کاغذی، از طریق اپلیکیشن کیپاد به راحتی و از طریق بارکد و یا شناسه قبض انجام می گیرد.

null

پرداخت قبض گاز

null

پرداخت قبض تلفن

null

پرداخت قبض برق

null

پرداخت قبض آب

null

پرداخت قبض همراه اول

null

پرداخت قبض کاغذی

   سوالات متداول
  کمپین ها و جشنواره ها

استعلام و پرداخت خلافی

امکان استعلام رایگان و پرداخت خلافی خودرو در کیپاد براحتی یک کلیک

دریافت رمز پویا

امکان دریافت رمز پویای کلیه بانک‌ها، برای انجام کلیه پرداخت های خارج از کیپاد

دانلود اپلیکیشن کیپاد از طریق

کیپاد| کیف پول همراه پاسارگاد، خدمتی است نوین از بانک پاسارگاد که با اتکا به توان فنی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، به صورت آنلاین با هدف ایجاد تحول در عرصه پرداخت­های خرد روزمره، عرضه شده است.
شما با نصب و استفاده از اپلیکیشن کیپاد، می­­توانید پرداختی امن، سریع و آسان را در حوزه ­های مختلف پذیرندگی کیپاد و عوارض جاده ­ای تجربه کنید.

فهرست